תקנון ותנאי הרשמה | ראש השנה תשפ"ד :: נתיבים טורס

תקנון ותנאי הרשמה | ראש השנה תשפ"ד

חובה למלא את הטופס ולחתום להשלמת ההזמנה!

מדיניות רישום וביטול כרטיס טיסה:

דמי רישום: 350 דולר בעת ההרשמה והעברת פרטי דרכון. תשלום מלא: עד לתאריך ר"ח אב תשפ"ג (20/07/2023) חובה להשלים את סכום התשלום המלא, במידה והסכום לא יושלם, תבוטל ההזמנה בדמי ביטול של 200 דולר.

עמלת  שינוי טיסה: עד ר"ח אב 25 דולר לכיוון בנוסף להפרשי המחיר,  מר"ח אב עד ר"ח אלול 50 דולר לכיון, לכיוון בנוסף להפרשי המחיר.

עמלת שינוי שם: עד ר"ח אב 150 דולר לאחר מכן ועד 4 ימי עסקים לפני הטיסה 250 דולר.

עמלת ביטול טיסה: עד ר"ח  אב 200 דולר | מרח אב עד י' אלול 400 דולר ולאחר מכן ניתן רק לעשות שינוי שם בכפוף לעמלה.

עמלת ביטול הטיסות מצב מלחמה: במידה שלא ניתן להיכנס לאוקראינה עקב מצב המלחמה ונדע על כך עד 10 ימים טרם הטיסה נבטל את הטיסות והלקוח יקבל החזר כספי מלא, למעט 120 דולר דמי טיפול ועמלות אשראי.

 

הטבות בשינוי וביטול 'כרטיס גמיש' - *Flex: - (לרכישה בעת ההרשמה בלבד - החל מ-50 דולר לנוסע)

דמי רישום: תשלום מלא והעברת פרטי דרכון.

הטבה בשינוי טיסה: עד 2 ימי עסקים טרם הטיסה ללא עלות (למעט הפרשי מחיר)

הטבה בשינוי שם: 50 דולר עד 2 ימי עסקים טרם הטיסה.

הטבה בביטול טיסה: 50 דולר עד 5 ימי עסקים טרם הטיסה.

הטבה בביטול הטיסות מצב מלחמה: במידה שלא ניתן להיכנס לאוקראינה עקב מצב המלחמה ונדע על כך עד 5 ימי עסקים טרם הטיסה נבטל את הטיסות והלקוח יקבל החזר כספי מלא, למעט 50 דולר ועמלות אשראי.

 

חשוב מאוד!

החזר כספי: הלקוח מודע שכל ההחזרים והזיכויים מאת החברה, יטופלו ויועברו לחשבון הלקוח או לכרטיס האשראי רק לאחר-180 יום מעת הגשת בקשת ההחזר ע"י הלקוח. בתוך הזמן הזה הלקוח יכול להשתמש בזכות הצבורה לו לרכישת כרטיסי טיסה ושירותי החברה לכל יעד בעולם באמצעות סוכני הנסיעות שלנו ואתר האינטרנט של החברה.

חולה: הלקוח מודע לכך שבמידה וביום הטיסה הוא יהיה חולה או בבידוד בין בהלוך בישראל ובין בחזור באוקראינה, הוא לא יהיה זכאי לכל החזר עבור הטיסה שלא מומשה. (מומלץ לרכוש ביטוח רפואי)

מלחמה: הלקוח מצהיר כי הובא לידיעתו שישנה אזהרת מסע ישראלית ושאוקראינה נמצאת במצב מלחמה והנסיעה והשהות באוקראינה הם על אחריותו בלבד. והלקוח מודע לכך שעקב מצב המלחמה באוקראינה הנסיעות כרוכות במעברי גבול ולכן ייתכנו עיכובים בטיסות.

אשרות כניסה: הלקוח מצהיר כי הובא לידיעתו שיתכן ותידרש תוספת תשלום עבור אשרת כניסה לאוקראינה, או מס מלחמה שעדיין אינו ידוע.

הלקוח מודע לכך כי הנסיעה והשהות באומן שבאוקראינה, כפופות לתקנות והגבלות, שיקבעו ע"י הרשויות באוקראינה, ומתחייב לשמור בקפדנות על כל ההנחיות.

אני מצהיר שקראתי והבנתי את האמור לעיל ועדכנתי גם את שאר הלקוחות בקבוצה שרשמתי איתי בטיסות :