תקנון ותנאי הרשמה ראש השנה תשפ"א :: נתיבים טורס

תקנון ותנאי הרשמה ראש השנה תשפ"א

חובה למלא את הטופס ולחתום להשלמת ההזמנה!

> מדיניות הרשמה
דמי רישום: תשלום מלא

דמי טיפול: מתוך דמי הרישום 50 דולר הינם דמי טיפול בהזמנה.

השלמת תשלום: ה' אלול (25.08.2020) חובה להשלים הסכום לתשלום מלא, במידה ולא יושלם הסכום תבוטל ההזמנה ולא יוחזרו דמי ההרשמה.


> מדיניות ביטול מקילה 
דמי ביטול: 100 שקל עד 14 יום מתאריך ההרשמה, לאחר מכן דמי ביטול מלאים, אבל ניתן לשנות שם בטיסה בעלות.

החזר מלא: במידה (חלילה וחס) שלא תהיה אפשרות לקיים את הטיסות (סגר אווירי, סגר באוקראינה או בישראל עקב נגיף הקורונה), הלקוח יקבל החזר כספי מלא למעט דמי הטיפול.

חולה: הלקוח מודע לכך שבמידה וביום הטיסה הוא יהיה חולה או בבידוד בין בהלוך בישראל ובין בחזור באוקראינה, לא יהיה זכאי לכל החזר עבור הטיסה שלא מומשה.

שינוי שם: עד ה‘ אלול (20.08.25) בעלות של 50 דולר, לאחר מכן ועד יום הטיסה בעלות של 200 דולר.

> חשוב מאד! 
בידוד: הלקוח מצהיר כי הובא לידיעתו כי נכון לעת הזו יש חובת בידוד בישראל של 14 יום לשבים מחו”ל, ויתכן ובחזרתו לישראל עדיין תהיה חובת בידוד ביתי של 14 יום לפי הוראות משרד הבריאות.

ביטוח רפואי: הלקוח מצהיר כי יש בידו ביטוח רפואי אוקראיני תקף וכי הביטוח כולל כיסוי לנגיף הקורונה. (מומלץ לרכוש אצלינו בעת ההרשמה פוליסת ביטוח אוקראינית בעלות של 10 דולר), במידה והלקוח בחר לרכוש ביטוח באופן עצמאי, הוא מודע לכך שללא הצגת ביטוח רפואי בתוקף, המכסה את נגיף הקורונה, הוא לא יוכל להכנס לאוקראינה ויהיה עליו לשאת בכל העלויות שיגרמו מכך.

הלקוח מודע לכך כי הנסיעה לאומן והשהות באומן השנה, יהיו כפופות לתקנות והגבלות, שיקבעו על ידי הרשויות באוקראינה ועל ידי רבני ברסלב, ומתחייב לשמור בקפדנות על כל ההנחיות, על מנת למנוע הדבקה וסיכון ציבורי.

(במידה ואינך מצליח לחתום כאן, לחץ להורדת קובץ ושלח אלינו)