טיולים מאורגנים למרוקו :: נתיבים טורס

טיולים מאורגנים למרוקו

מרקש, היא העיר הרביעית בגודלה במרוקו הקסומה.
מספר שמות יש למרקש: 'העיר האדומה', 'פריז של מרוקו' ועוד. לא צריך להיות מרוקאי כדי לשמוע את המילה מרקש ומיד להיזכר בניחוח יהודי שורשי ועמוק. אלו ששורשיהם נטועים עמוק במרוקו יזכרו בודאי גם במטעמים וריחות התבלינים שמזכירים את בית סבתא, או את סבא היושב בראש השולחן כמלך בגדוד בליל הסדר או בסעודת שבת.

נתיבים טורס מתמחה בארגון טיולים ומסעות יחודיים למשפחות הנוסעות למסע שורשים, לקבוצות ויחידים, המשלבים טיול כשר, יהדות, קברי צדיקים (רבי עמרם בן דיוואן, ללה סוליקה, צדיקי משפחות פינטו ואבוחצירה ושאר קברי הצדיקים שברחבי מרוקו), ושורשים, באוירה מיוחדת במינה, תוך הקפדה על רמת השירות הגבוהה ביותר, מלונות איכותיים ואוכל ברמה גבוהה. המדריכים והמדריכות של נתיבים טורס מלוים את הטיולים המאורגנים של החברה במרוקו ובשאר היעדים אליהם אחנו מוציאים קבוצות, ויוצקים תוכן מרתק ואיכותי, שהופך את הנסיעה כולה לחוויה בלתי נשכחת.
 

אז כן, מלבד יופיה המרהיב, מרוקו נטועה גם עמוק בהיסטוריה של עם ישראל, מה שמביא המוני תיירים לארוז את המזוודות ולהמריא… בפרט מאז חודש יולי 2021, אז נפתחו הטיסות הישירות בין נתב"ג למרקש, דבר שהגביר לאין ערוך את זרם התיירים, ההולך וגודל מיום ליום.
 
מיקומה המיוחד של העיר, השוכנת למרגלות הרי האטלס, והפסיפס המרהיב של חדש לצד ישן, העיר העתיקה והמלאח היהודי לצד הגיליס (Gueliz) - העיר החדשה, מהווים נקודת פתיחה מצוינת לטיול וחופשה מושלמים. בעיר תמצאו בין שלל האתרים הרבים והמגוונים, ארמונות, הכיכר המפורסמת ג'אמע אל-פנא הנמצאת בכניסה לעיר העתיקה ומסביבה השווקים הססגוניים, המלאח היהודי ועוד .

רשימת האטרקציות שודאי בחלקם תרצו לבקר:

  • כיכר ג'מע אל פנה - שווקים מסביב
  • גני מנרה
  • המלאח
  • ארמון המלך
  • פארק פארק לאלה חסנה
  • ארמון הבהיה

אז אם אתם מחפשים חופשה מיוחדת במינה במחירים משתלמים במיוחד, יועצי ומומחי התיירות של חברת נתיבים טורס שצברו שנות נסיון רבות בהטסת עשרות אלפי לקוחות ליעדים רבים ומגוונים בחו"ל המתאימים לתייר הדתי ושומר הכשרות, יעמידו לרשותכם את נסיונם הרב. משעת הבירורים וההתלבטויות. בחירת הטיסה והמלון ובניית מסלול הנסיעה ועד נחיתתכם בארץ חזרה.
המומחיות שלנו היא לדאוג שגם כשאתם טסים לחופשה, תהיה זו חופשה במלוא מובן המילה, ללא דאגות, תוך מציאת פתרונות נוחים לכל צרכיו של התייר הדתי.

חופשה נעימה
 
 

מלא את הפרטים ונחזור אליך מיד!