טיולים מאורגנים להונגריה :: נתיבים טורס

טיולים מאורגנים להונגריה

טיול טוב בהונגריה מתחיל בבודפשט.

בודפשט, בירת הונגריה, ממוקמת על נהר הדנובה – הנהר השני באורכו באירופה - העובר במרכז וחוצה את העיר לשני חלקים. ממערב לדנובה נמצא איזור בּוּדה, הוא האיזור ההררי, ומהעבר המזרחי של הדנובה נמצאת פֶּשְׁט, האיזור בו מרוכזים אזורי המסחר והתיירות של העיר. בעבר שני איזורים אלו היו שני ערים נפרדות עד לאיחודם לעיר אחת (ומכאן שם העיר: בודה-פשט). בין שני חלקי העיר מחברים 15 גשרים, כשהראשון שנבנה וחיבר את שני איזורים אלו הוא גשר השלשלאות, הגשר הכי מזוהה עם העיר. במהלך מלחמת העולם השניה פוצץ הגשר ונבנה מחדש לאחריה. 

נתיבים טורס מתמחה בארגון טיולים ומסעות יחודיים, המשלבים טיול כשר, יהדות, קברי צדיקים (כמו רבי ישעיה מקרסטיר, ה"ישמח משה" באיהל ושאר קברי הצדיקים בהונגריה), ושורשים, באוירה מיוחדת במינה, תוך הקפדה על רמת השירות הגבוהה ביותר, מלונות איכותיים ואוכל ברמה גבוהה. המדריכים והמדריכות של נתיבים טורס מלוים את הטיולים המאורגנים של החברה בהונגריה ובשאר מדינות מזרח אירופה, ויוצקים תוכן מרתק ואיכותי, שהופך את הנסיעה כולה לחוויה בלתי נשכחת.

אם אתם רוצים חוויית חו"ל מיוחדת, בודפשט היא היעד שלכם. ברחבי העיר תמצאו מגוון אטרקציות גדול שלא כדאי לכם לפספס. הפארקים, המצודות, המוזיאונים הרבים הפזורים בעיר והמרחצאות החמים. אם בא לכם ליהנות מכל מה שבודפשט יודעת לתת לכם, עליה לגבהים על גבי הגלגל הענק תספק לכם חוויה מושלמת לתיעוד העיר מלמעלה.

בית הכנסת הגדול בבודפסט נמצא ברחוב קזינצי, בית הכנסת זה נבנה לפני מלחמת העולם הראשונה ובו מתקיימות גם כיום שלוש תפילות בכל יום, ולצידו בית מדרש לתועלת הלומדים. 

רעבים? באיזור בית הכנסת תמצאו את המסעדות הכשרות, מסעדת כרמל ומסעדת חנה, ובית קפה חלבי "תל אביב", וכן, במרחק הליכה קצר, מינימרקט בו תמצאו מגוון גדול של מוצרים כשרים.

מחפשים איפה להניח את הראש? בבודפשט תמצאו מגוון גדול של מלונות בכל הרמות ודירות נקיות ונעימות והכל במיקום מרכזי ובסמיכות לבית הכנסת ולמסעדות וחנויות הכשרות שבעיר.

רשימת האטרקציות שודאי בחלקם תרצו לבקר:

  • בית הכנסת הגדול של בודפשט
  • שייט על הדנובה
  • אנדרטת הנעליים
  • השוק המרכזי של בודפשט - השוק הגדול והתיק בעיר
  • גשר השלשלאות
  • ארמון בודה
  • מצודת הדייגים (הכניסה חינם, למעט העליה לצריחים העליונים)
  • מרחצאות רודש - יש ימים נפרדים 
  • הגלגל הענק 23:00 - 12:00
  • טרופיקריום (אלפי בעלי חיים ובעיקר בעלי חיים ימיים כשהאטרקציה העיקרית היא כרישים בתוך אקווריום ענק)

 

אז אם אתם מחפשים חופשה מיוחדת במינה במחירים משתלמים במיוחד, יועצי ומומחי התיירות של חברת נתיבים טורס שכבר צברו נסיון רב שנים בהטסת עשרות אלפי לקוחות ליעדים רבים ומגוונים בחו"ל המתאימים לתייר הדתי ושומר הכשרות, יעמידו לרשותכם את נסיונם הרב. משעת הבירורים וההתלבטויות. בחירת הטיסה והמלון ובניית מסלול הנסיעה ועד נחיתתכם בארץ חזרה.
המומחיות שלנו היא לדאוג שגם כשאתם טסים לחופשה, תהיה זו חופשה במלוא מובן המילה, ללא דאגות לארוחות וסעודות כשרות למהדרין.


 

חופשה נעימה..
 

מלא את הפרטים ונחזור אליך מיד!