טיולים מאורגנים לאומן :: נתיבים טורס

טיולים מאורגנים לאומן

אומן, "עיר הגעגועים", כפי שהיא מכונה בעגה הברסלבית, מוכרת לתייר היהודי באוקראינה בעיקר בזכות ציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב זיע"א הטמון בה.

ציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב זיע"א שבאומן מושך אליו עשרות אלפי מבקרים מידי שנה בשנה, הבאים לשפוך שיח ותפילה ולקיים את ציווי הצדיק, שהבטיח שכל מי שיבוא אל ציונו הקדוש, יתן פרוטה לצדקה ויאמר את עשרת מזמורי התהילים 'התיקון הכללי', אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד חס ושלום, אזי "אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו" וכו’.

כך גם הבטחתו למי שיביא את ילדו לפני גיל שבע לאומן, וזו לשונו: "אָמַר אֲנִי בָּטוּחַ בְּהַשֵּׁם יִתְבָּרַךְ שֶׁכָּל תִּינוֹק שֶׁיָּבוֹא לְפָנַי קדֶם שֶׁיַּגִּיעַ לְבֶן שֶׁבַע שָׁנִים בְּוַדַּאי יִהְיֶה נָקִי מִן הַחֵטְא עַד יוֹם חֲתֻנָּתוֹ"

הבטחות אלו, כמו גם קריאתו של הצדיק שציווה לכל השומעים לו להתאסף על ציונו בימי ראש השנה "איש בל יעדר!", מביאה מידי שנה בשנה עשרות אלפי אנשים מכל החוגים והעדות: חרדים, דתיים ושומרי מסורת, ספרדים ואשכנזים, חסידים וליטאים לצאת למסע אל הציון הקדוש.

מלבד בימי ראש השנה, מתקיימים "קיבוצים" קטנים יותר, בהם משתתפים כ-2000 חסידים, גם בימי ההתקבצות בשבת חנוכה, ערב ראש חודש ניסן וחג השבועות, אבל, גם בכל ימות השנה פוקדים את קבר רבי נחמן רבבות, מכל גווני הקשת, ולא יהודים בלבד, אלא גם לא יהודים, העולים לציון הקדוש להתפלל לישועה.

נתיבים טורס הינה החברה הגדולה והמנוסה ביותר בארגון טיולים ומסעות יחודיים לאומן לגברים ונשים, המשלבים טיול כשר, יהדות, קברי צדיקים ושורשים, באוירה מיוחדת במינה, תוך הקפדה על רמת השירות הגבוהה ביותר; מלונות מפוארים וארוחות ברמה גבוהה ובכשרות מהודרת. המדריכים והמדריכות של נתיבים טורס מלוים את הטיולים המאורגנים של החברה לאומן ובשאר היעדים, ויוצקים תוכן מרתק ואיכותי, שהופך את הנסיעה כולה לחוויה בלתי נשכחת.ברוב הטיולים המאורגנים שלנו מבקרים הנוסעים גם בגן סופיה, הפארק המדהים שבנה הרוזן סטניסלב, בן למשפחת האצולה פוטוצקי כמתנה לאשתו, סופיה. הפארק נחשב לאחד מאתרי התיירות הבולטים באוקראינה ומוגדר כאחד מ”שבעת פלאי אירופה, הם מבקרים גם בקברי הצדיקים שבאוקראינה וביניהם בציוני הבעל שם טוב הקדוש שבמז'יבוז', רבי נתן מברסלב שטמון על גדות נהר הבוג ורבי לוי יצחק מברדיטשוב.

אז אם אתם מחפשים חופשה מיוחדת במינה במחירים משתלמים במיוחד, יועצי ומומחי התיירות של חברת נתיבים טורס, המנוסים והוותיקים, יעמידו לרשותכם את נסיונם הרב. משעת הבירורים וההתלבטויות, בחירת הטיסה והמלון ובניית מסלול הנסיעה ועד נחיתתכם חזרה בארץ.
המומחיות שלנו היא לדאוג שגם כשאתם טסים לחופשה, תהיה זו חופשה במלוא מובן המילה, ללא דאגות לארוחות וסעודות כשרות למהדרין

נסיעה טובה

.

מלא את הפרטים ונחזור אליך מיד!