טיולים מאורגנים כשרים בחו"ל :: נתיבים טורס

טיולים מאורגנים כשרים בחו"ל

אז מה אתם מחפשים בחופשה שלכם?
כשאתם יוצאים לחופשה לבד, עם משפחה או חברים אתם מחפשים חופשה מושלמת במחיר סביר.
אתם מחפשים טיסות בשעות נוחות, מלון איכותי, אבל לא יקר, שבו תמצאו חדרים מאובזרים ונוחים, וכמובן שיהיה קרוב לאטרקציות המעניינות שבאזור, אתם רוצים ארוחות איכותיות ובשפע, ורכב או נהג אמין שיסיעו אותכם מנקודה לנקודה.
זו הסיבה שהטיולים המאורגנים שלנו הם בדיוק הדבר שאתם מחפשים!
מדי שנה מוציאה ‘נתיבים טורס’ עשרות קבוצות לטיולים ומסעות מאורגנים במגוון מדינות ובמגוון סגנונות ומסלולים.
המסעות במרוקו הקסומה, בהם אנחנו חולפים על פני כל הערים אותם תרצו לפגוש, ביניהם מרקש, קזבלנקה, פס, אסאווירה, רבאט, וואזן ועוד.

 

הטיולים בהונגריה ופולין, בהם אנחנו משלבים סיורים מרתקים במקומות המעניינים יחד עם שופינג במרכזי קניות, לצד תפילות על קברי צדיקים, ביניהם בציון רבי אלימלך מליזענסק ורבי ישעיה בן רבי משה מקרעסטיר זיע"א, רבי מנחם מנדל מרימנוב ורבים אחרים וידועים.
הנסיעות לאוקראינה, שאלפים נוהרים בהם לנסיעה שהיא מסע של התחדשות לגוף ולנשמה בתפילה על ציון רבי נחמן מברסלב, הבעל שם טוב הקדוש, רבי נתן מברסלב וסניגורן של ישראל רבי לוי יצחק מברדיטשוב זיע"א.
כל הטיולים האלו מלווים על ידי צוות מנוסה של מדריכים ומדריכות וותיקים, היוצקים לנסיעה כולה תוכן מרתק ואיכותי, שהופך את הנסיעה כולה לחוויה מיוחדת, מרתקת ובלתי נשכחת, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ועל כל צרכי המשתתפים במהלך הטיול.

אנחנו מקפידים לבחור מלונות איכותיים, אוכל בכשרות הכי מהודרת וברמה גבוהה, אוטובוסים או רכבים נוחים ומפנקים, ובעיקר, עושים הכל כדי שתהנו מחווית טיול מעולה.
בזכות השירות המעולה, האמינות והוותק של הצוות, ל"נתיבים טורס" עשרות אלפי לקוחות - פרטיים ומוסדיים - מרוצים שבוחרים בחברה שוב ושוב.
נשמח להעמיד לשירותכם את יועצי ומומחי התיירות של חברת נתיבים טורס, בעלי נסיון של שנים רבות בהטסת עשרות אלפי לקוחות ליעדים רבים ומגוונים בחו"ל המתאימים לתייר הדתי ושומר הכשרות. משעת הבירורים וההתלבטויות, בחירת הטיסה והמלון ובניית מסלול הנסיעה ועד נחיתתכם בארץ חזרה.
המומחיות שלנו היא לדאוג שכשאתם טסים לחופשה, זו תהיה חופשה במלוא מובן המילה, ללא דאגות, תוך מציאת פתרונות נוחים ואיכותיים לכל צרכיו של התייר הדתי.

מלא את הפרטים ונחזור אליך מיד!